plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

II Otwarte Mistrzostwa Kolna w Tenisie Stołowym „O Puchar Jana z Kolna”

Email Drukuj

Regulamin

II Otwarte Mistrzostwa Kolna w Tenisie Stołowym „O Puchar Jana z Kolna”

Cel i zadania:

- popularyzacja tenisa stołowego,

- zapewnienie aktywnego uczestniczenia w zawodach dzieciom i młodzieży oraz dorosłym z miasta Kolno i makroregionu,

- integracja zawodników z miasta Kolno i makroregionu .

- realizacja i doskonalenie własnych pasji

- promocja miasta Kolno

- promocja Starostwa Powiatowego w Kolnie.

Organizator:

- UKS KOKiS,

- Miasto Kolno,

- Starostwo Powiatowe w Kolnie

Więcej…
 

Turniej w Piłkę Siatkową Kobiet 2023

Email Drukuj

Galeria Foto.

12 marca na hali KOKiS odbył się Otwarty Turniej w Piłkę Siatkową Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta Kolno. W tym roku gościliśmy trzy zespoły: Belfera Szczytno, II LO Pisz i rodzimą drużynę Kolnianek. Drużyny grały do trzech wygranych setów. Od początku turnieju widoczna była zdecydowana przewaga drużyny ze Szczytna, pozostałe zespoły zaprezentowały wyrównany poziom wyszkolenia. Ostatecznie zwyciężyła ekipa Belfra wygrywając wszystkie spotkania. Drugie miejsce zajęła drużyna II LO Pisz, która wygrała decydujący mecz końcowej klasyfikacji z Kolniankami. Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Iwona Chełchowska z Belfra Szczytno. Dyrektor KOKiS Alicja Szymańska podziękowała drużynom za udział w turnieju i świetną grę. Obecny na turnieju burmistrz Kolna Andrzej Duda wręczył zawodniczkom medale i puchary pogratulował zwycięstwa, świetnej kondycji i zaprosił na następne zawody.

 

 

Otwarty Turniej w Piłkę Siatkową 2023

Email Drukuj

Galeria Foto.

W niedzielę 26 lutego w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu odbył się Otwarty Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno. W tym roku do zawodów zgłosiło się siedem drużyn, które rywalizowały w dwóch grupach. Następnie najlepsze drużyny spotkały się w półfinałach i w grze o miejsca od pierwszego do czwartego. Ostatecznie w finale Słoneczny Patrol zwyciężył z Volley Pisz, który zajął drugie miejsce, a w walce o trzecie miejsce Olszyna Team W-wa wygrała ze SPEC Łomża. Zwycięskie drużyny zostały udekorowane okolicznościowymi medalami przez Dyrektor KOKiS Alicję Szymańską. Najlepszym zawodnikiem Turnieju został wybrany kapitan Słonecznego Patrolu Łukasz Leszczyński. Organizatorzy dziękują za świetną grę, przyjacielską atmosferę i dużo pozytywnych emocji, a sędziom za profesjonalizm i bezstronność. I jak zwykle tradycyjnie zapraszamy na następne imprezy zarówno zawodników jak i kibiców.

 

 

Zimowy Turniej Piłki Nożnej –Ferie 2023

Email Drukuj

Galeria Foto.

Przez pierwsze trzy dni ferii można był pograć na hali sportowej podczas Zimowego Turnieju w Piłkę Nożną Drużyn Osiedlowych zorganizowanego przez KOKiS. Zawodnicy wystartowali w trzech kategoriach wiekowych, szkoły podstawowe klasy I- IV , szkoły podstawowe klasy V-VIII i szkoły ponadpodstawowe. Do turnieju zgłosiło się 7 drużyn 5 ze szkół ponadpodstawowych, 2 z klas V-VIII szkół podstawowych, zabrakło najmłodszych z klas I-IV . I tutaj nasuwa się refleksja, w ubiegłych latach brało udział od 10 do 14 zespołów, czy oznacza to, że najmłodsi wybrali komputery i siedzenie przed TV, trochę szkoda bo najmłodsi zawodnicy zawsze wnoszą najwięcej radości! Nie zawiedli zawodnicy ze szkół średnich zagrali dobry futbol, walcząc do ostatniego meczu o zwycięstwo, jak można było zauważyć większość z graczy to nasi starzy bywalcy, którzy wyrastali przy obiektach sportowych i uczestniczyli od dziecka turniejach organizowanych przez KOKiS. W kategorii młodszej zawodnicy rozegrali trzy mecze między sobą ( daliśmy im pograć). W tej kategorii zwyciężył zespół Bez Nazwy, drugie miejsce zajął Red Bulls, a królem strzelców został Antoni Pomichowski. W kategorii szkół średnich najlepszymi okazali się Wyjadacze, druga była Kolaboracja, a na trzecim uplasowała się drużyna JKS Ptaki/Kolno. Najwięcej bramek strzelił Mikołaj Cudakiewicz. Ponadto w turnieju zagrały drużyny BKL Rekords oraz Banda Łysego. Organizatorzy dziękują licznie przybyłym kibicom za głośny doping. Drużyny biorące udział w turnieju zostały nagrodzone okolicznościowymi medalami i statuetkami, które zawodnikom wręczyła i udekorowała dyrektor KOKiS Alicja Szymańska.

 

 

Tenisiści KOKiS wystąpili w Szczuczynie

Email Drukuj

Troje zawodników trenujących na co dzień w sekcji tenisa stołowego Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu 21 stycznia sprawdzali swoje postępy sportowe w otwartym turnieju organizowanym przez BCK w Szczuczynie. Gabrysia Mroczkowska w kategorii dziewcząt szkół podstawowych pokonała w finale L. Pieńczykowską z Grajewa i wywalczyła miejsce pierwsze, a Maks Rakowski w kategorii chłopców szkół podstawowych wywalczył miejsce drugie. Natomiast najbardziej doświadczony zawodnik KOKiS Aleks Prusinowski /kl. szósta/ rywalizował w kategorii chłopców szkół średnich i dopiero w finale musiał uznać wyższość o kilka lat starszego zawodnika ze Szczuczyna, zajmując II miejsce.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 17