plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

Zapraszamy słuchaczy UTW

Email Drukuj

 

Informacja- Wynajem powierzchni pod działalność

Email Drukuj

 

 

 

 

 

 

Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza do składania
ofert na wynajem powierzchni pod działalność gospodarczą.
Pomieszczenie po lokalu gastronomicznym, znajduje się w
holu głównym w budynku KOKiS przy ul. M. Dąbrowskiej 4
w Kolnie ( obiekty sportowe ) więcej: kliknij tu

Więcej informacji pod numerem tel. 602 112 424

 

MISTRZOSTWA KOLNA W PŁYWANIU

Email Drukuj

W związku z niemożnością przeprowadzenia zawodów pływackich spowodowaną obostrzeniami pandemicznymi , mistrzostwa zostają przełożone na niżej wyznaczony termin. Wszystkim wcześniej startującym w poniższych stylach i kategoriach uzyskany wynik zostaje przepisany do nowej współrywalizacji.

Więcej…
 

Mistrzostwa Województwa Żaków w tenisie stołowym

Email Drukuj

Gabriela Mroczkowska i Aleks Prusinowski reprezentowali sekcję tenisa stołowego Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu w ostatniej rywalizacji sezonu 2020/2021 na szczeblu województwa podlaskiego. Od niedawna trenująca G. Mroczkowska udanie zaliczyła swój pierwszy start na tej randze turnieju i wywalczyła 5 miejsce. Jej klubowy kolega Aleks Prusinowski po wyrównanych pojedynkach w półfinale w walce o podium przegrał 2-3 z M. Rżewskim i ostatecznie znalazł się w przedziale 5 – 6 miejsca. Podsumowując wyniki kolneńskich zawodników, ważne że sekcja rozwija swoje umiejętności i rywalizuje z najlepszymi zawodnikami w województwie. Gra na turniejach wojewódzkich to zdobywanie doświadczenia, które rokuje nadzieję na sukcesy w kolejnych kategoriach wiekowych. Do końca rywalizacji w kategorii żak pozostały międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików. Alex Prusinowski uwzględniany jest jako reprezentant kadry województwa podlaskiego młodzików, która rozegra mecz z kadrą województwa lubelskiego 05 czerwca w Białymstoku.

 

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MŁODZIKÓW W TENISIE STOŁOWYM

Email Drukuj

W dniach 24 i 25.04.2021r. w hali sportowej SP 49 w Białymstoku najmłodsi zawodnicy województwa podlaskiego rywalizowali o tytuły mistrzów w turniejach gry pojedynczej, deblowej i drużynowej. Aleks Prusinowski i Cezary Chutkowski – licencjonowani zawodnicy Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu jako nieliczni zawodnicy spoza białostockich klubów województwa reprezentowali miasto Kolno w turnieju rangi mistrzowskiej. W turnieju gry pojedynczej Aleks Prusinowski rozegrał pięć pojedynków z których trzy wygrał i dwa przegrał i ostatecznie wywalczył 7 miejsce. Cezary Chutkowski zaliczył dwa zwycięstwa i wywalczył miejsce IX .

W turnieju o drużynowe mistrzostwo województwa zawodnicy KOKiS w składzie Chutkowski & Prusinowski wywalczyli miejsce V i był to historyczny start najmłodszych zawodników z Kolna w tej rangi i szczebla turnieju tenisa stołowego. W mistrzostwach uczestniczyło 27 młodzików, spośród których to członkowie klubów białostockich, z którymi Prusinowski i Chutkowski prowadzili zacięte pojedynki lecz do zwycięstw brakuje doświadczenia startowego w turniejach tenisa stołowego na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 16