plus minus gleich

logo kokisX KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK o „Kryształowego Aniołka”

Email Drukuj

pastoralki2016 (Kopiowanie)

Galeria Foto.

15 stycznia w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, odbył się X Konkurs Kolęd i Pastorałek, pod patronatem Dziekana Kolneńskiego ks. Stanisława Uradzińskiego i Burmistrza Miasta Kolno Andrzeja Dudy. Udział w konkursie wzięło 45 solistów i 5 zespołów z naszego regionu. Komisja konkursowa po wysłuchaniu wszystkich wykonawców, postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach.

W kat. do lat 9- soliści: wyróżnić- Jakuba Chojnowskiego i Zuzanę Śleszyńską, a statuetkę „ Kryształowego Aniołka” przyznać- Julii Rydelek

W kat. zespoły do lat 9- statuetkę otrzymał duet Magdalena Targońska i Adam Podeszwik

W kat. Szkoły Podstawowe Kl. IV- VI- soliści: wyróżnić Amelię Szymańską i Wiktorię Czerwińską, Statuetkę otrzymała Agata Daniłowicz.

W kat. zespoły Kryształowego Aniołka przyznano Zespołowi „ Kantylena”

W kat. Gimnazjum soliści: wyróżnienie otrzymał Dominik Bajorek. Statuetki małych aniołków otrzymały, Weronika Stankiewicz i Julia Rakowska. Natomiast równorzędnie dwa duże „Kryształowe Aniołki” otrzymały, Paulina Pardo i Ewelina Targońska.

W kat. Szkół Ponadgimnazjalnych: wyróżnienie otrzymała Gabriela Konopka, a statuetki otrzymały Aleksandra Cudnik i Ewelina Kordal.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a osoby wyróżnione albumy książkowe ufundowane przez ks. Dziekana Kolneńskiego.