plus minus gleich

logo kokis



Mistrzostwa Kolna w pływaniu 2017

Email Drukuj

plywanie2017

Galeria Foto.

W sobotę 14 stycznia w krytej pływalni KOKiS, po raz kolejny zostały rozegrane Mistrzostwa Kolna w Pływaniu. Mimo szalejącej grypy i dużej absencji uczniów w szkołach na starcie stanęło 100 zawodników. Jak co roku zawody pływackie pomagali przeprowadzić „w-f-meni” z kolneńskich szkół „Jedynki”, „Dwójki” oraz gimnazjum, sędzią głównym zawodów był Zbigniew Bohuszko. Zawody zorganizował Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu.

Klasyfikacja zawodników w poszczególnych kategoriach i stylach:

 Przedszkole:

Dziewczęta – 25 m- styl dowolny                                 

I Weronika Kowalczyk – 28,97 s

Klasa I

Chłopcy – 25 styl dowolny

I   Igor Kowalczyk SP 2 - 26,09 s

II Wiktor Cempa SP 2 - 34, 25 s

III Hubert Pietruszka SP 1 -41,03 s

Klasa II

Dziewczęta – 25 m- styl dowolny

I Odachowska Zuzia SP 2 - 28,83 s

II Mazgoła Maja SP Turośl -29,30 s

III Długozima Julia SP 2 -30,19 s

Chłopcy – 25 styl dowolny

I Banach Sebastian SP 2 - 26,38

Klasa III

Dziewczęta – 25 m- styl grzbietowy

I Sówka Nina SP 2 -25,62 s

II Nerko Weronika SP Czerwone -25,87 s

III Jermacz Kornelia SP Czerwone- 27,20 s

Dziewczęta – 25 m- styl dowolny

I Nerko Weronika SP Czerwone -24,14 s

II Chutkowska Wiktoria SP 2 - 27,54 s                                

III   Jermacz Kornelia SP Czerwone -28,90 s                              

Chłopcy – 25 styl grzbietowy                            

I Pikuliński Krystian SP 1 – 24,69

II Filipkowski Tomasz SP2 -25,65

III Mazgoła Sebastian SP Turośl

Chłopcy – 25 m- styl dowolny

I Pikuliński Krystian SP 1 -22,50 s

II Filipkowski Tomasz SP 2 – 24,32 s

III Begard Mateusz SP2 – 28,61s

 

Klasa IV

Dziewczęta – 50 m- styl dowolny

I Malinowska Julia SP1- 51,44 s

II Kuklińska Natalia SP 1 – 1,06,46 s

III Górecka Marlena SP 1-1,06,66 s

Dziewczęta – 50 m- styl grzbietowy

I Malinowska Julia SP 1 -54,10 s

II Kuklińska Natalia SP 1-1,01,01 s

III Wróblewska Anna 1,02,06 s

Chłopcy – 50 m- styl dowolny

I Kowalewski Tobiasz SP 2- 57,05

II Chodnik Bartosz 1,00,15 s

III Wieczorek Wojtek SP 1-1,01,38

Chłopcy – 50 m- styl grzbietowy

I Kowalewski Tobiasz SP2- 51,22 s

II Chodnik Bartek SP 1- 55,09 s

III Truszkowski Damian SP - 1,03,28 s

Klasa V

Dziewczęta – 50 m- styl grzbietowy

I Kowalczyk Alicja SP 1- 52,19 s

II Połomska Zuzanna SP 1 -1,00,40 s

III Modzelewska Amelia SP 1- 1,24,10 s

Dziewczęta – 50 m- styl dowolny

I Kowalczyk Alicja SP1- 47,77 s

II Połomska Zuzanna 55,80 s

III Czeryszewska Urszula SP 1- 1,03 s

Chłopcy – 50 m- styl grzbietowy

I Kowalewski Dawid SP 2 -45,17s

II Bagiński Maciej SP 1 – 47,71s

III Truszczyński Piotr SP 1- 31,09 s

Chłopcy – 50 m- styl dowolny

I Kowalewski Dawid SP2 – 31,15 s

II Bagiński Maciej SP 1- 46,68

III Krzynowski Kacper SP2 – 52,80

Klasa VI

Dziewczęta – 50 m- styl klasyczny

I Kowalczyk Katarzyna SP2 -40,03

II Papież Pola SP 1 -49,76

III Cieplińska Wiktoria SP2 – 52,16

Dziewczęta – 50 m- styl klasyczny

Chłopcy – 50 m- styl /grzbietowy

I Konopka Łukasz SP1 -1,01,16 s

II Sobociński Patryk 1,03,25 s

Dziewczęta – 50 m- styl grzbietowy

I Papież Paula SP 1 – 58,23 s

Chłopcy – 50 m- styl dowolny

I Patryk Sobociński SP 1 – 42,35s

Gimnazjum kasa I, II, III

Chłopcy – 50 m- styl grzbietowy

I Wyrwas Radosław Kolno   -43,80 s

II Najda Michał Kolno-45,21 s

III Sokołowski Piotr Kolno- 51,21 s

Chłopcy – 50 m- styl dowolny

I Śliwka Przemysław Kolno – 35,59 s

II Kmieć Michał Kolno -36,56 s

III Kamiński Piotr Kolno -37,89 s

Chłopcy- 50 m styl klasyczny

I Kmieć Michał Kolno 51,21 s

II Wyrwas Przemysław Kolno 53,62 s

III Socik Łukasz Kolno 55,02 s

Chłopcy -50 m styl delfin

I Śliwka Przemysław Kolno 46,77 s

Dziewczęta – 50 m- styl dowolny

I Kowalczyk Julia Kolno 34,02 s

II Fiertek Gabriela Kolno 42,34 s

III Kierznowska Martyna Kolno 45,54 s

Dziewczęta – 50 m- styl grzbietowy

I Fiertek Gabriela Kolno 45,22 s

II Kierznowska Martyna 45,53 s

III Owczarczyk Aleksandra Kolno 57,36 s

Kobiety – 50 m- styl klasyczny

I Borzykowska Weronika Kolno 57,83 s

Kategoria open:

Kobiety – 50 m- styl grzbietowy/

I Miłostek Aleksandra ILO Kolno -1,01 s

Kobiety – 50 m- styl dowolny

I Mazgoła Aleksandra I LO Kolno 38,52 s

II Miłostek Aleksandra I LO Kolno 1,05 s

Kobiety – 50 m- /klasyczny

I Mazgoła Aleksandra I LO Kolno 52,74 s

Mężczyźni – 50 m- styl grzbietowy/

I Pikuliński Paweł ZST Kolno 53,09 s

Mężczyźni – 50 m- styl motylkowy

I Kowalewski Dawid SP 2 46,64

II Śliwka Przemysław Gim Kolno 46,77 s

Mężczyźni – 50 m- styl klasyczny

II Pikuliński Paweł ZST Kolno 56,37 s