plus minus gleich

logo kokisSportowe wakacje z KOKIS-em – 2020

Email Drukuj

Galeria Foto.

Zajęcia piłkarskie, gry i zabawy, gimnastyka , techniki relaksacyjne, ćwiczenia wzmacniające, testy sprawności fizycznej, ścianka wspinaczkowa , gra w badmintona, rolkomania, a nawet budowa „domku z materacy”, to zestaw zajęć w jakich mogli wybierać uczestnicy spotkań wakacyjnych na obiektach sportowych KOKiS, odbywających się w godz. 10.00-12.00 od poniedziałku do piątku.

Oprócz tego w lipcu dla najmłodszych dzieci pod okiem instruktora pływania można było doskonalić pływanie lub po prostu poszaleć w wodzie. Po raz pierwszy odbyły się zajęcia integracyjne „Ćwicz ze mną” z tatą, mamą, bratem, ciocią .. od 1 roku wzwyż pod okiem instruktora. Zajęcia na hali sportowej były dopasowane do ilości uczestników ich wieku, oraz zainteresowań, zauważyliśmy że dzieciom pomysłowości nie brakowało.

 

10-11-12 sierpnia 2020 r. jak każdego roku w wakacje odbyły się rozgrywki Wakacyjnej Ligi Drużyn Osiedlowych w piłkę nożną, tym razem na boisku ze sztuczna murawą. W turnieju zagrało 8 drużyn, które pomimo upalnej pogody dawały z siebie wszystko, reprezentując bardzo dorosły futbol. Dodatkową atrakcją dla wszystkich mieszkańców ( dzieci i dorosłych ) był wodny tor przeszkód rozstawiony od 29 czerwca do 5 lipca br. na rozpoczęcie wakacji i jako dodatkowa atrakcja na zakończenie tj. od 17 do 23 sierpnia na pływalni KOKiS . W okresie wakacyjnym uczniowie szkół kolneńskich mogli jak co roku korzystać z pływalni w cenie 2,50 PLN w godz. 8.00-15.00. Wybór zajęć był niemały , cieszymy się, że na zajęciach była wysoka frekwencja, dobra zabawa, a kto nie skorzystał to już zapraszamy na Sportowe Ferie z KOKiS-em.

Na zakończenie podziękowania i słowa uznania dla instruktorów prowadzącym powyższe zajęcia za ciekawy atrakcyjny program, pomysłowość oraz rodzicielskie podejście do młodzieży.