plus minus gleich

logo kokis


Obiekty Działu Sportu KOKiS

Cennik Obiekty Sportowe KOKiS

Email Drukuj PDF

ZARZĄDZENIE NR 345/22

BURMISTRZA MIASTA KOLNO

z dnia 28 grudnia 2022 r.

w sprawie ustalenia wysokości opłat za korzystanie z samorządowych obiektów sportowych

Na podstawie art. 30 ust. 2 pkt 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (T.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 559; zm.: Dz. U. z 2022 r. poz. 1005, poz. 1079 i poz. 1561) i § 1 Uchwały Nr XXX/185/05 Rady Miasta Kolno z dnia 29 listopada 2005 r. w sprawie powierzenia Burmistrzowi Miasta Kolno uprawnień do ustalania wysokości opłat za korzystanie z samorządowych obiektów sportowych, zarządzam, co następuje:

Więcej…
 

Tenisiści KOKiS sprawdzali formę…

Email Drukuj PDF

1.Martyna Gąsiewska, Aleks Prusinowski i Patryk Chrzanowski 18 stycznia 2020r. uczestniczyli w XII Otwartych Mistrzostwach Radziłowa w Tenisie Stołowym. Rozgrywane po raz dwunasty mistrzostwa zyskały wysoką rangę a dowodem było uczestnictwo wielu zawodników z woj. warmińsko-mazurskiego: z Gołdapi, Ełku, Pisanicy i wielu ośrodków woj. podlaskiego. Kolneńscy zawodnicy zagrali w kategorii szkół podstawowych dla klas V-VIII. Najbliżej podium w kategorii dziewcząt była Martyna Gąsiewska, która w końcowej klasyfikacji wywalczyła miejsce IV, Aleks Prusinowski jako trzecioklasista wywalczył miejsce VII a Patryk Chrzanowski miejsce IX.

2.Przed najważniejszą częścią sezonu Aleks Prusinowski 26.01.2020 r. w Sokółce sprawdzał swoją formę w turnieju o Puchar Burmistrza tego miasta i wywalczył miejsce piąte, co można uznać za słabszy występ w kategorii klas IV i młodsi. Następne turnieje już 01 i 02 lutego w Goniądzu i Dobrzyniewie Dużym. Już na początku miesiąca marca odbędą się indywidualne mistrzostwa szkół a dalej III grand prix i mistrzostwa woj. podlaskiego we wszystkich kategoriach wiekowych POZTS.

 

 

Miejska Halowa Liga 2018/19 rozstrzygnięta

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

Jak zwykle, tradycji stało się zadość i analogicznie do ubiegłego roku, kto zostanie zwycięzcą VIII edycji Miejskiej Ligi Halowej organizowanej przez KOKiS, nie było wiadomo do decydującego meczu Agrocentrum –Mlekpol. Wcześniej typowani do zwycięstwa Drewniacy przegrali niefortunnie z Niebieskimi (0-1). Dało to niesamowitą okazję dla Agrocentrum w walce o I miejsce w tej edycji. Po bardzo widowiskowym meczu z Mlekpolem, Agrocentrum strzela 2 gole i wygrywa (2-0) i w tym momencie wszystko stało się jasne. Po czterokrotnym kolejnym zwycięstwie zespół Drewniaków musiał zadowolić się 2 miejscem. Tuż za Drewniakami na trzeciej pozycji znalazła się drużyna In-Kolu zdobywając 19 punktów, tyle samo co poprzednicy. W klasyfikacji na króla strzelców najlepszym okazał się Patryk Hałaburda, który strzelił podczas rozgrywek 14 goli. Pozostałe wyniki ranking strzelców bramek w załączonej poniżej tabeli. Zwycięskim drużynom, puchary oraz medale wręczali dyrektor KOKiS Alicja Szymańska i Burmistrz Miasta Kolno Andrzej Duda. Podsumowując, nas jako organizatorów cieszy ilość drużyn biorących udział w turnieju, godny jest również poziom gry drużyn o czy zawsze mówią nam przyjezdne drużyny ( Łomża, Pisz) oraz zawsze pełne trybuny kibiców. W ten sposób od października do lutego 150 zawodników miało zapewnione aktywnie spędzone wieczory, a kibice mnóstwo emocji do ostatnich minut trwania Ligi. Dziękujemy sędziom za niezależne, obiektywne sędziowanie, choć czasami emocje brały górę. Zawodnikom za zaangażowanie i grę fair play. Do zobaczenia za rok.

W tym roku zagrało 10 zespołów : LZS Team, Mlekpol, In-Kol, Drewniaki, Trzynasty, Niebiescy , Pogotowie, Agrocentrum, Micek, Black& White.

 

Tabela rozgrywek kolejność na zakończenie MHLPN KOKiS

Więcej…
 

OFERTA CENOWA-SIŁOWNIA I KRYTA PŁYWALNIA

Email Drukuj PDF
Więcej…
 

Pumptrack i Boisko do Siatkówki Plażowej w KOKiS

Email Drukuj PDF

PAMP

25 września w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, zostały oddane do użytku nowe obiekty sportowe wchodzące w skład naszego kompleksu sportowo – rekreacyjnego. Przecięcia wstęgi dokonali: Burmistrz Kolna Andrzej Duda, Wicemarszałek Województwa Podlaskiego Jacek Piorunek, Przewodniczący Rady Miasta Mieczysław Śniadach, Dyrektor KOKiS Beata Orzołek, oraz Jacek Kowalski BTProject z firmy która wykonała obiekt. Podczas otwarcia odbył się pokaz  mistrzowskiej jazdy na pumptracku.  Przed żywo reagującą publicznością wystąpili: Bartosz Giemza z Rybnika – trzykrotny mistrz Polski w dyscyplinie BMX Racing, Marcin Oskiera   również z Rybnika - trzykrotny Mistrz Polski w dyscyplinie BMX w kategorii DIRT i  STREET  oraz Tomasz Przybylik – trzykrotny Mistrz Polski w wyczynowej jeździe na rolkach. Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta do korzystania z zewnętrznego kompleksu sportowego przez cały rok. 

Galeria Foto.

 

Zdjęcia obiektów sportowych KOKiS

Email Drukuj PDF

Informujemy, że zdjęcia niektórych obiektów sportowych naszego Ośrodka, m.in. krytej pływalni, hali sportowej oraz ścianki wspinaczkowej można obejrzeć pod linkiem "Zdjęcia, plakaty, ogłoszenia" w zakładce "Galeria zdjęć". Proszę kliknąć tutaj, żeby przejść do galerii zdjęć.

 

Siłownia

Email Drukuj PDF

Siłownia mieści się w budynku hali sportowej Ośrodka (ul. M.Dąbrowskiej 4) - wyposażona w różnorodny sprzęt do ćwiczeń siłowych stwarza idealne warunki rekreacji. Zapraszamy do odwiedzin!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2