plus minus gleich

logo kokis


Mecze, rozgrywki

Drewniaki wciąż liderem

Email Drukuj

Liderem Ligi nadal zostają Drewniaki, w niedzielnym ( 17 grudnia) meczu z Mickiem, szala zwycięstwa przechylała się raz w jedna raz w druga stronę. Ostatecznie Drewniaki wygrali jedną bramką, jednak na uwagę zasługuje coraz lepsza, doroślejsza gra chłopaków z LO. KS Turośl zdecydowanie zwyciężył z Nietykalnymi, a Mlekpol przegrał z Bez Nazwy i spadł na 7 pozycję w tabeli, osłabione kontuzjami Agrocentrum przegrało z (5:1) z Trzynastym i plasują się na odległym 12 miejscu. In-Kol rozegrał bardzo zacięty, wyrównany pojedynek z Sonarolem remisując 2:2. Niespodzianką było chwilowe prowadzenie Petuni w pierwszej fazie meczu z Elzetesem. W tym roku zakończyliśmy rozgrywki , zawodnicy maja czas na odpoczynek i świętowanie. Spotykamy się w nowym roku 14 stycznia.

Wszystkim zawodnikom o raz wiernym kibicom ligi halowej dyrektor KOKiS, życzy wesołych radosnych świąt oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej.

Do zobaczenia za rok!

Więcej…
 

Turniej barbórkowy 2017

Email Drukuj

W miniona sobotę na hali KOKiS spotkały się trzy zespoły kobiet w corocznym Turnieju barbórkowym, żeby walczyć o prymat najlepszej drużyny 25 plus o Puchar Burmistrza Miasta Kolno. W tym roku w rozgrywkach wystartowały Kolnianki, Zabielanki i drużyna KCKL, czyli „zjednoczone siły” z kilku ościennych miejscowości Kolna. Każda drużyna mogła wesprzeć się jednym mężczyzną, zgodnie z regulaminem turnieju. Po rozegraniu trzech spotkań w systemie „każdy z każdym” zdecydowanie zwyciężył zespół KCKL, drugie miejsce zajęły Kolnianki, a trzecie przypadło Zabielankom. Pomimo, iż drużyny darzą się wielką przyjaźnią i często trenują wspólnie, mecze stały na bardzo dobrym poziomie a walka toczyła się do końca każdego seta, o każdy punkt. Zawodniczki z trybun hali do walki zagrzewało liczne grono mężów. Puchary drużynom w imieniu Burmistrza Miasta Kolno wręczyła dyrektor KOKiS pani Alicja Szymańska.

 

Siatkówka z „klasą” w KOKiS

Email Drukuj

Galeria Foto.

W minioną sobotę 25 listopada na hali sportowej KOKiS odbył się turniej o puchar Burmistrza Miasta Kolno w piłkę siatkową w kategorii open mężczyzn. W tym roku zagrali : Gimnazjum Kolno, Mgła Zabiele, Karczma Rogiński, LZS Janowo, Nadleśnictwo Łomża. Drużyny grały w systemie ‘każdy z każdym”. Po rozegraniu czterech kolejek zdecydowanym zwycięzcą okazała się drużyna Karczmy Zabiele zdobywając 12 pkt., przy tym nie tracąc ani jednego seta , na drugim miejscu uplasowała się Mgła Zabiele (8 pkt.). Trzecie miejsce przypadło drużynie z Janowa, dopiero po rozstrzygającym, bardzo dobrym meczu (2:1) z Nadleśnictwem Łomżą, tym samym Łomża zdobyła 4 miejsce, na piątym miejscu turniej zakończyła najmłodsza ekipa z reprezentująca Gimnazjum Kolno ,dla której należą się słowa uznania za upór i walkę. Turniej przebiegł w koleżeńskim klimacie, chociaż nie zabrakło pasjonującej walki o każdy set czy punkt. Szczególne uznanie należy się drużynie Karczma Rogińscy, którzy oddali swojego zawodnika dla osłabionej kontuzją (skręcenie kostki) drużynie Nadleśnictwa Łomża. Zwycięskie drużyny zostały nagrodzone pucharami, które wręczał burmistrz Kolna Andrzej Duda. Organizatorem turnieju był Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu.

 

Wyczerpujące tempo w lidze

Email Drukuj

Nabrały tempa rozgrywki w piłce halowej organizowanej przez KOKiS. W minioną niedzielę 19 listopada startujące drużyny, prezentowały wyrównany poziom gry. Po bardzo dobrym meczu Trzynasty wygrał 1 bramką z Uniglasem ( 2 : 1). Debiutująca w rozgrywkach Mrówka, zagrała bardzo dobry mecz przegrywając 2 bramkami z KS Turośl ( 0:2), Drewniaki minimalną przewagą zwyciężyli z Agrocentrum( 2:1), grając cały mecz na  „wysokich obrotach”. Mecz walkowerem oddał zespół Petuni . Daje się zauważyć ogromne zaangażowanie zawodników i szybkie tempo rozgrywanych meczy, co cieszy sympatyków na trybunach. Po trzech kolejkach klasyfikacja drużyn przedstawia się następująco :

Więcej…
 

VII edycja Miejskiej Ligi Halowej w piłkę nożną ……

Email Drukuj

Pod koniec października rozpoczęli zmagania piłkarze halowi w ramach MLHPN, w tym roku zmienił się harmonogram rozgrywek. Decyzją organizatora została zwiększona liczba drużyn do czternastu , które w jednej rundzie w systemie „każdy z każdym” rozegrają w sumie 91 meczy. W tym roku w rozgrywkach wystartowali : Trzynasty, Nietykalni, Uniglass (Łomża ), Agrocentrum ,Drewniaki, Elzetes Team , KS Turośl, Bez Nazwy , In-Kol , Mlekpol oraz debiutanci Mrówka Kolno, KS Biel Sonarol , Micek (LO Kolno) i Petunie. Razem w rozgrywkach bierze udział około 200 piłkarzy. Jak zwykle mecze na hali KOKiS-u cieszą się dużą popularnością wśród kibiców, którzy bardzo licznie od początku rozgrywek kibicują swoim drużynom. Początek rozgrywek w hali KOKiS od godz.16.30 ,w każdą niedziele zgodnie z harmonogramem Ligi.

Zakończenie ligi planowane jest w końcu lutego, komu w tym roku przypadnie Puchar Burmistrza Miasta Kolno, zostaje sprawą otwartą i jak mówił Kazimierz Górski „piłka jest okrągła a bramki są dwie”. Powodzenia.

Więcej…
 

Wyniki Miejskiej Ligi Piłki Nożnej

Email Drukuj

Wyniki poszczególnych spotkań z dnia 06.02.2016 :

Promil – In-Kol 2-2 ( Artur Bikowski, Kamil Kiełczewski) – ( Jarosław Jurczyk, Radosław Jurczyk)

Drewniaki – Bez Nazwy 1-0 ( Adrian Grabowski)

Mlekpol – Agrocentrum 0-1  (Łukasz Hałaburda)

BM Danex – Pogotowie Ratunkowe 0-3 vo

Uni Glass – Pabik Turośl 1-2 ( Adrian Narewski) – ( Stachelek D, Elant K)

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 19