plus minus gleich

logo kokis


Dział Kultury KOKiS

XII Konkurs Kolęd i Pastorałek 2018

Email Drukuj

Galeria foto.

Protokół

z XII Konkursu Kolęd i Pastorałek odbytego w dniu 17 stycznia 2018 r.

Więcej…
 

Zakończyły się warsztaty teatralne

Email Drukuj

Zakończyły się właśnie  warsztaty teatralne w trakcie których kilkaset uczniów z czterech podlaskich miejscowości: Hajnówki, Bielska Podlaskiego, Orli i Kolna poznawało tajemnice teatru.

Więcej…
 

W Piszu wyśpiewane...

Email Drukuj

Galeria Foto.

W miniony piątek 1 grudnia, reprezentanci Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, kolejny raz wzięli udział w Festiwalu Piosenki Polskiej w Piszu. W czasie kilkugodzinnych przesłuchań na scenie Piskiego Domu Kultury, zaprezentowało się ponad 80 uczestników. Reprezentujący nasz ośrodek Dziecięcy Teatr Muzyczny KOKiS, oraz solistka Natalia Święczkowska zostali zakwalifikowani do ścisłego finału, wyśpiewując podczas drugiego etapu 2 miejsca w swoich kategoriach.  Brawo dla artystek i instruktorów z KOKiS.

 

Kolejny Jarmark Bożonarodzeniowy w KOKiS

Email Drukuj

Galeria Foto.

3 grudnia 2017r. odbył się kolejny Jarmark Bożonarodzeniowy w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu. W tym roku swoje prace rękodzieła artystycznego wystawiło czternastu twórców z naszego regionu. Można było kupić zabawki, choinki, kartki świąteczne i inne wyroby związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Dodatkową atrakcją na jarmarku, było przygotowane miejsce pocztowe, na którym można było napisać list do Św. Mikołaja. Tradycyjnie już od kilku lat na naszych jarmarkowych spotkaniach goszczą i śpiewają Kolneńskie Dziewczyny z Plusem, dodając tym miłej i ciepłej atmosfery urokliwych świąt. Organizatorem Jarmarku Bożonarodzeniowego jest Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu, który dziękuje serdecznie wszystkim uczestnikom, twórcom i kupującym oraz ludziom zaangażowanym w pracę przy tej imprezie.

 

Carmen Patrium 2017

Email Drukuj

Galeria Foto.

8 listopada, tradycyjnie już od kilku lat organizowany jest w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, konkurs pieśni patriotycznej pn. „Carmen Patrium”. Organizatorami tego przeglądu są: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Edukacji, Kultury i Sportu w Kolnie i Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. W tym roku zaprezentowało się 19 solistek i solistów z terenu naszego województwa. Komisja w składzie: Paweł Podeszwik, Eugeniusz Regliński i Stanisław Rojecki, miała naprawdę trudne zadanie z wyborem najlepszych tego dnia śpiewających młodych artystów. Po dość długich obradach Panowie jurorzy wybrali trójkę laureatów konkursu, a są to Maciej Golian, Weronika Stankiewicz i Natalia Święczkowska. Jednocześnie z uwagi na dość wyrównany poziom wykonawców, dodatkowo przyznano jeszcze trzy wyróżnienia dla Julii Rakowskiej, Izabeli Rybickiej i Kamili Wyce. Wszyscy występujący otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów. Gratulujemy wykonawcom i dziękujemy opiekunom za przygotowanie młodzieży do konkursu. Zapraszamy w przyszłym roku.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 23