plus minus gleich

logo kokis


Dział Kultury KOKiS

Bal Baśni w KOKiS

Email Drukuj

bal2017

Galeria Foto.

 5 lutego w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, odbył się coroczny „Bal Baśni i Bajek”. Dzieci wspólnie bawiły się z Pipi Pończoszanką, oraz jej pomocnikami, bajkowymi postaciami wyśpiewującymi Disneyowskie przeboje filmowe. Bal upłynął w radosnej i przyjaznej atmosferze przy zabawach ruchowych, oraz „tańcach połamańcach”. Podziwialiśmy fantazyjne kostiumy dzieci, które ruszyły w tany same, zapominając na chwilę o rodzicach, którzy krążyli wokół nich niczym paparazzi z aparatami. Myszki Mini, Elzy, Kopciuszek, księżniczka Vaiana i inne przybyłe na bal damy wspólnie ze zwierzakami z bajek, wirowali po parkiecie w towarzystwie bohaterów Star Wars oraz Spidermanów. Nie zabrakło Roszpunki, Belli i słynnego Kota w Butach! Tradycyjnie wybrano królową oraz króla balu, którymi została piękna Kleopatra oraz słynny bohater z komiksów Marvela-Thor. Ten wieczór nie był pozbawiony emocji, przenosiliśmy się z zimowej Krainy Lodu i wirujących śnieżynek, na szczyty gór, do Akademii Pana Kleksa i na gorącą wyspę księżniczki Vaiany. Wesoła i dobra Pipi rozdawała złote dukaty, małpka zwana Willsonem rozśmieszała przybyłych gości. Alladynowi udało się ukraść kilka dukatów, jednak Pipi zawsze wesoła, dobra i psotna, nie gniewała się i wszyscy wiedzieli, że to tylko zabawa. Bal zakończyliśmy wspólnym odśpiewaniem utworu „Mam te moc” i wtedy właśnie moc śnieżnego konfetti wypełniła serca każdego malucha. Pipi Pończoszanka znakomicie bawiła się z dziećmi w Kolnie i jest wielce prawdopodobne, że do nas wróci za rok.

 

Super Babcia i Super Dziadek w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu

Email Drukuj

SUPER BABCIA2017 (Kopiowanie)

Galeria Foto.

24 stycznia w kawiarni Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu z okazji Dnia Babci i Dziadka, odbyły się wybory Super Babci i Super Dziadka. W miłej i wesołej atmosferze przy kawie i ciastkach, mogliśmy oglądać zmagania w poszczególnych konkurencjach o te zaszczytne tytuły. Najlepiej ze swoimi zadaniami poradzili sobie Pani Jadwiga Ziółek i Pan Jan Bućko, którzy otrzymali pamiątkowe medale Super Babci i Super Dziadka.

 

Spektakl dla dzieci w KOKiS

Email Drukuj

wilki zajac2017 (Kopiowanie)

Galeria Foto.

23 stycznia w kawiarni Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, odbył się spektakl dla dzieci pt. „Wilk i Zając”. Przedstawienie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem naszych najmłodszych mieszkańców miasta, którzy wypełnili salę do ostatniego miejsca. Wilk i Zając w trzech epizodach, to pełna humoru opowieść ucząca dzieci określonych zachowań w pewnych sytuacjach życiowych. Występ aktorów z Teatru Art.-Re z Krakowa, to jedna z licznych atrakcji, jakie są przygotowane przez KOKiS w okresie Ferii Zimowych 2017r.

 

Koncert Zimowy w KOKiS 2017r.

Email Drukuj

zimowy2017

Galeria Foto.

 W niedzielne popołudnie 22 stycznia na scenie Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, odbył się niezwykły koncert. W wypełnionej do ostatniego miejsca sali widowiskowej, swoje umiejętności prezentowały wszystkie grupy i zespoły skupione wokół naszego ośrodka. Koncert ten to doskonała okazja do zaprezentowania szerszej publiczności dokonań artystycznych naszych zespołów. W koncercie udział wzięły:Grupy Taneczne inst. Marta Gajwska, Mażoretki instr. Beata Skrodzka, Fikobalernka, Rytmikobalerinka, Dziecięcy Teatr Muzyczny, Niebieskie Migdały inst. Anna i Paweł Podeszwik, Kolneńskie Dziewczyny z Plusem instr, Bogumiła Ranik, Miejska Orkiestra Dęta kapel. Paweł Podeszwik.

 

XI KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK

Email Drukuj

pastoralki2017 (Kopiowanie)

Galeria Foto.

 18stycznia w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, odbył się XI Konkurs Kolęd i Pastorałek „O Kryształowego Aniołka”. W tym roku na scenie zaprezentowało się 43 solistów i 7 zespołów w czterech kategoriach wiekowych. Jury po wysłuchaniu wszystkich uczestników konkursu, postanowiło przyznać nagrody następującym wykonawcom:

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 23