plus minus gleich

logo kokis


Dział Kultury KOKiS

Relacja fotograficzna z Przeglądu Piosenki Autorstwa Jacka Cygana

Email Drukuj

Zdjęcia z Przeglądu zostały zamieszczone w naszej internetowej galerii - link do zdjęć.

 

Ogólnopolski Przegląd Piosenki Autorstwa Jacka Cygana już za nami

Email Drukuj

W dniu 19 września odbył się Ogólnopolski Przegląd Piosenki Autorstwa Jacka Cygana - w tegorocznej, czwartej z kolei edycji wznowionego po dwuletniej przerwie konkursu wzięło udział łącznie 18 osób, w tym trzyosobowy zespół.

Więcej…
 

Bądź kim chcesz! - Barbie Talent Show

Email Drukuj

barbie_talent_show.jpg Zapraszamy dziewczynki w wieku 3-10 lat do wzięcia udziału w castingu Barbie Talent Show! Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu będzie jednym z wielu miejsc w Polsce, w którym odbędzie się pierwszy etap przesłuchań! Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem castingu i warunkami udziału w przesłuchaniach oraz zasadami składania zgłoszeń - wszystkie te informacje można znaleźć na stronie http://barbietalentshow.pl  Przesłuchania w KOKiS odbędą się w dniu 08 października ! Casting odbędzie się w sali kinowo-widowiskowej Ośrodka (ul. M.Konopnickiej 4, 18-500 Kolno).  Na przesłuchaniach dzieci powinny stawić się z jednym z rodziców lub z opiekunem prawnym! Szczegółowe informacje: tel. 86 278 22 21, www.barbietalentshow.pl

 

Zaproszenie na koncert galowy Przeglądu Piosenki Autorstwa Jacka Cygana

Email Drukuj

Zapraszamy na koncert galowy Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Autorstwa Jacka Cygana, w którym wezmą udział uczestnicy Przeglądu. Koncert odbędzie się w dniu 19 września o godz. 16:00 w sali kinowo-widowiskowej Ośrodka (ul. M.Konopnickiej 4, 18-500 Kolno) - a więc tuż po zakończeniu Przeglądu i ogłoszeniu jego wyników.

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć plakat.
 

Harmonogram Przeglądu Piosenki Autorstwa Jacka Cygana

Email Drukuj
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami publikujemy harmonogram Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Autorstwa Jacka Cygana:
  • godz. 10:00-12:00 - próby mikrofonowe
  • godz. 12:00-15:00 - przesłuchania konkursowe
  • godz. 16:00 - ogłoszenie wyników Przeglądu, koncert galowy

Wszystkie etapy Przeglądu odbędą się w sali kinowo-widowiskowej Ośrodka (siedziba główna KOKiS, ul. M.Konopnickiej 4, 18-500 Kolno - link do mapy)

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 następna > ostatnia >>

Strona 23 z 23