plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

III Grand Prix Województwa Podlaskiego

Email Drukuj PDF

Zuzia zak

13.03.2016 r . w Dobrzyniewie Dużym rozegrany został  III Grand Prix Województwa Podlaskiego żaczek i żaków  w tenisie stołowym - eliminacje do ogólnopolskiego turnieju.W zawodach tych startowały zawodniczki UKS KOKiS Kolno Zuzanna Połomska i Martyna Gąsiewska , które wywalczyły następujące miejsca  : Zuzia  miejsce- czwarte, a Martyna- siódme. Z uwagi na sprawdzenie formy sportowej i zdobycie punktów do klasyfikacji końcowej, był to ważny start  przed mistrzostwami województwa w tej kategorii  wiekowej.

 

Miejska Liga Halowa- sezon 2015/2016

Email Drukuj PDF

ligastr (Kopiowanie)

Galeria Foto.

12 marca, po zaciętych zmaganiach na hali Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu zakończyła się kolejna edycja Miejskiej Ligi w Halową Piłkę Nożną o Puchar Burmistrza Miasta Kolno. Przez osiemnaście tygodni, dziesięć drużyn z naszego regionu rywalizowało o zdobycie pierwszego miejsca w tych cieszących się dużym zainteresowaniem piłkarskich rozgrywkach. W sumie we wszystkich zespołach grało 124 zawodników, a w 90 spotkaniach jakie rozegrano strzelono 430 bramek. Królem strzelców został Artur Bikowski, który strzelił 22 bramki. Natomiast Przemysław Dęby otrzymał statuetkę dla najlepszego bramkarza turnieju. Pierwsze miejsce już na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu zdobyła drużyna „Drewniaków”, która przez cały cykl rozgrywek prezentowała wyrównaną formę grając na bardzo wysokim poziomie. Drugie miejsce zajęli piłkarze zespołu „Bez Nazwy”, a trzecie drużyna „Agrocentrum”. Pamiątkowe dyplomy, medale i puchary ufundowane przez Burmistrza Miasta Kolno i Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu, wręczała zawodnikom Dyrektor KOKiS Alicja Szymańska, która w ciepłych słowach podziękowała zawodnikom za wspaniałą widowiskową walkę, a kibicom za kulturalny sportowy doping.

Więcej…
 

Wyniki Miejskiej Ligi Piłki Nożnej

Email Drukuj PDF

Wyniki poszczególnych spotkań z dnia 06.02.2016 :

Promil – In-Kol 2-2 ( Artur Bikowski, Kamil Kiełczewski) – ( Jarosław Jurczyk, Radosław Jurczyk)

Drewniaki – Bez Nazwy 1-0 ( Adrian Grabowski)

Mlekpol – Agrocentrum 0-1  (Łukasz Hałaburda)

BM Danex – Pogotowie Ratunkowe 0-3 vo

Uni Glass – Pabik Turośl 1-2 ( Adrian Narewski) – ( Stachelek D, Elant K)

Więcej…
 

Zimowy Halowy Turniej Tenisa

Email Drukuj PDF

tenis

Galeria Foto.

Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował w dniach 20-21 lutego na hali sportowej Turniej Tenisa Ziemnego. Czternastu zawodników z trzech województw, współzawodniczyło o tytuł najlepszego tenisisty. Dyrektor KOKiS Alicja Szymańska powitała zawodników, dziękując za udział w turnieju, życząc wszystkim zadowolenia z gry i zdobycia jak najlepszych miejsc w końcowej klasyfikacji. Mecze okazały się bardzo wyczerpujące, walka o wejście do następnej fazy rozgrywek toczyła się do ostatnich piłek, najdłuższy mecz trwał prawie dwie godziny. W turnieju wystartowało trzech kolniaków byli to Długozima Łukasz, Bikowski Karol i Zdzisław Żołowicz, fakt, że Ci dwaj ostatni mieszkają w Łomży, lecz zawsze możemy liczyć na ich udział w organizowanych przez nas imprezach. Po rozegraniu dwóch etapów, do półfinałów weszli: Chmielewski Marcin (Pisz), Dmochowski Rafał (Zambrów), Bułkowski Krzysztof (Łomża), Styła Adam( Zambrów). Po długich i zaciętych bojach finałowych, po kreczu (kontuzja kolana) Dmochowskiego Rafała, trzecie miejsce zajął Bułkowski Michał. W finale zmierzyli się Chmielewski Marcin i Styła Adam , który po bardzo ładnym, wyrównanym meczu, wygrał turniej po raz drugi. Chmielewskiemu Marcinowi przypadło drugie miejsce.

Więcej…
 

MISTRZOSTWA KOLNA W PŁYWANIU 2016r

Email Drukuj PDF

mistrzostwa plywanie2016

Galeria Foto.

W sobotę 13 lutego w krytej pływalni KOKiS, odbyły się Mistrzostwa Kolna w pływaniu. Zawody te cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta. W tym roku do pływackich zmagań stanęło ponad 140 zawodników w różnym wieku. Bardzo cieszy duża ilość uczestników zawodów, głównie młodych adeptów pływania. Duży wpływ ma na to fakt, że od kilku lat w KOKiS corocznie prowadzona jest nauka pływania w szkółkach pływackich. Obecnie od września ub.r. w sześciu grupach pod okiem doświadczonych instruktorów uczy się lub doskonali pływanie 100 dzieci w wieku od 5do 9 lat, mamy nadzieję, że są to przyszli mistrzowie pływania. Najmłodszą uczestniczką zawodów była Weronika Kowalczyk ( 5 lat). Jest też kilku zawodników, o których należałoby wspomnieć i tak, ze szkół podstawowych Miłosz Samul ( kl. 6), Katarzyna Kowalczyk (kl. 4), Mateusz Bągart ( kl.1 ) i Konrad Bągart (kl.6) z gimnazjum pięknie popłynęli Julia Kowalczyk oraz Jakub Zarębski. Sędzią głównym zawodów był Zbyszek Bohuszko. Medale dla zwycięzców ufundowane przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu wręczali: Dyrektor KOKiS Alicja Szymańska, Pan Zbigniew Bohuszko i Pani Renata Pogorzelska- sędziowie zawodów.

Klasyfikacja zawodników w poszczególnych kategoriach i stylach:

Więcej…
 

Tłoczno i gwarno w KOKiS

Email Drukuj PDF

zima2016 sport

Galeria Foto.

Tłoczno i gwarno zrobiło się na obiektach sportowych KOKiS w Kolnie, wraz z rozpoczęciem ferii młodzież pozostająca w mieście, miała możliwość skorzystania z propozycji KOKiS-u, zarówno sportowych jak i kulturalnych. Hala sportowa przez pierwsze trzy dni ferii pękała w szwach, w godzinach porannych ruszyły zajęcia szkolnych UKS-ów , później kolneńskie parafie w ramach zimowiska prowadziły gry i zabawy, a także wspinanie się na skałce. W zajęciach uczestniczyło każdorazowo ponad 100 dzieci. Wielką popularnością cieszył się Zimowy Turniej Piłkarski, na który zgłosiło się, aż 17 drużyn tj. ok. 120 osób. Turniej rozgrywany był w trzech kategoriach wiekowych: podstawówek, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Po raz pierwszy gościliśmy drużyny z Łachy i Kątów. Po sześciu dniach zmagań kolejność w poszczególnych kategoriach przedstawiała się następująco:

Więcej…
 

Debiut w turnieju ogólnopolskim

Email Drukuj PDF

martyna tenis

Martyna Gąsiewska i Zuzanna Połomska zawodniczki UKS KOKiS KOLNO , w dniach 29-30.01.2016 r. uczestniczyły w II Grand Prix Polski Żaczek w Radomiu. Na tym etapie szkolenia w sekcji tenisa stołowego UKS KOKiS , wyjazd na turniej tej rangi zawodów związany był przdewszystkim z realizacją planu szkoleniowego w sezonie 2015/2016 . W tym momencie nie były istotne punkty i pozycje rankingowe a zdobywanie umiejętności zastosowania nauczanych technik i taktyki gry na treningach .W 2 Grand Prix Polski wystartowało 94 zawodniczki i sukcesem zawodniczek z Kolna było zdobywanie pojedynczych punktów i wygrywanie setów oraz możliwość gry z najlepszymi żaczkami w Polsce.

 

Turnieju Tenisa Stołowego „ Rakietka 2015”

Email Drukuj PDF

rakietka2015 (Kopiowanie)

Galeria Foto.

29 grudnia 2015r. mogliśmy oglądać na hali sportowej KOKiS emocjonujące pojedynki tenisistów, którzy brali udział w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego „ Rakietka 2015”. W zawodach udział wzięli, zawodnicy sekcji tenisa stołowego Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu oraz miłośnicy tego sportu z Kolna. Zawodnicy brali udział w następujących kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe klas 1-3 i 4-6, gimnazjum i open. Rozegrali oni bardzo zacięte, stojące na wysokim poziomie mecze. Mogliśmy oglądać także pierwsze kroki początkujących tenisistów stołowych, którzy sprawdzili swoje możliwości i umiejętności w grze, które nabyli podczas pracy z trenerem.

Więcej…
 

Otwarty Turniej w piłkę nożną chłopców

Email Drukuj PDF

turniej pilka2016

Galeria Foto.

19 grudnia br. na hali sportowej KOKiS odbył się Otwarty Turniej w piłkę nożną chłopców z rocznika 2006, 2007. Gościliśmy następujące zespoły: Akademia Piłkarska Ostrołęka, Akademia Piłkarska Pisz , KOKiS KOLNO oraz Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy.

Młodzi piłkarze rozegrali 15 spotkań, w trakcie turnieju strzelono 23 bramki.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

Więcej…
 

Turniej Piłki Siatkowej Kobiet 35 Plus

Email Drukuj PDF

plus35s

Galeria Foto.

06 grudnia 2015r. Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował po raz pierwszy Otwarty Turniej w Piłkę Siatkową dla kobiet 35 plus. W mikołajkową niedzielę gościliśmy trzy zespoły pań: Kolnianki, Juniorki i Zabielanki, każdy zespół rozegrał po dwa mecze. Po dobrej zabawie z domieszką sportowej rywalizacji, wyłoniliśmy zwycięzców turnieju. Na pierwszym miejscu uplasowały się Kolnianki, na drugim Zabielanki, a na trzecim, z najmłodszym składem, Juniorki. Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu dziękuje, Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 2 Panu Dariuszowi Łosiewskiemu, za możliwość skorzystania z hali sportowej przy placówce.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>