plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

Rezultaty drugiej kolejki rozgrywek ligowych

Email Drukuj PDF

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami spotkań drugiej kolejki rozgrywek Miejskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej - zarówno tabelę wyników, jak i klasyfikację zespołów oraz zawodników, znajdą Państwo na stronie www.ligakokis.ligspace.pl - link.

Przypominamy o trzeciej kolejce rozgrywek! Spotykamy się w hali sportowej KOKiS w dniu 13. listopada o godz. 16:00!

 

Wyniki spotkań pierwszej kolejki Miejskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej

Email Drukuj PDF
Spotkania pierwszej kolejki rozgrywek Miejskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej, które odbyły się w miniony weekend (30.10.), zakończyły się następującymi wynikami (w nawiasach podajemy nazwiska strzelców i liczbę zdobytych przez nich bramek):
Więcej…
 

Porażka w trzeciej kolejce IV ligi tenisa stołowego

Email Drukuj PDF

3 kolejka IV ligi tenisa W trzeciej kolejce IV ligi tenisa stołowego zespół KOKiS Kolno nie sprostał jednemu z faworytów rozgrywek - zespołowi Czarnych Wąsosz i uległ w stosunku 10:3. Cieszy szczególnie zwycięstwo Andrzeja Filipkowskiego 3:2 z czołowym juniorem województwa podlaskiego. Punkty dla drużyny KOKiS zdobyli: Tyszka Damian (2), Filipkowski Andrzej (1).

Oprac. i zdjęcie K.Sokołowski

 

Zwycięski I WTK

Email Drukuj PDF

I WTK pazdziernik 2011 W I Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w Tenisie Stołowym w kategorii wiekowej żaczek (roczniki 2001 i młodsi) pewnie, bez straty seta, zwyciężyła Joanna Sokołowska, zawodniczka zespołu KOKiS Kolno.

Oprac. i zdjęcie K.Sokołowski

 

Pierwsza kolejka rozgrywek Miejskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno

Email Drukuj PDF

Zapraszamy na mecze pierwszej kolejki Miejskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno, które odbędą się w dniu 30. października (niedziela). Początek spotkania o godz. 16:00. Rozgrywki zostaną przeprowadzone w hali sportowej KOKiS. Zapraszamy także do korzystania z serwisu internetowego poświęconego rozgrywkom Miejskiej Ligi  - www.ligakokis.ligspace.pl

 

Sukces w Sokółce

Email Drukuj PDF

Obraz 032 Obraz 033 W Otwartych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Sokółki wystartowała trzyosobowa reprezentacja młodziczek drużyny KOKiS Kolno. W silnej stawce zagrała cała czołówka województwa podlaskiego w tej kategorii wiekowej. Zwycięstwo w rozegranych zawodach odniosła kolnianka Joanna Sokołowska. Pozostałe podopieczne trenera Eugeniusza Skibniewskiego zajęły miejsca: Klaudia Zabielska - 7-8 oraz Zuzanna Szymanowska - 9-12.

Oprac. K.Sokołowski

 

Porażka w drugiej kolejce rozgrywek IV ligi tenisa stołowego

Email Drukuj PDF

W drugiej kolejce rozgrywek IV ligi tenisa stołowego zespół KOKiS Kolno uległ Jaćwingom z Rajgrodu 10:2. Punkty dla kolneńskiego zespołu zdobyli Filipkowski Andrzej (1) oraz Tyszka Damian (1).

Oprac. K.Sokołowski

 

Zwycięstwo na inaugurację rozgrywek

Email Drukuj PDF
W rozegranym w dniu 15. października br. pierwszym meczu z cyklu czwartoligowych rozgrywek tenisa stołowego zespól UKS KOKiS Kolno pokonał drużynę MUKS „Leśnicy Płaska”, uzyskując wynik 10:4. Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie debiutujący w IV lidze kolneńscy tenisiści stołowi ulegli rywalom 10:8. W tym roku nasz zespół chce uzyskać awans do grupy walczącej o prawo gry w III lidze.
Punkty dla kolneńskiego zespołu podczas sobotniego spotkania zdobyli:
- Tyszka Damian: 2,5
- Filipkowski Andrzej: 2
- Bazydło Marcin: 2
- Sokołowska Joanna: 3,5
- Lubecki Andrzej: 0

Oprac. K.Sokołowski

 

Kolejny sukces Joanny Sokołowskiej

Email Drukuj PDF

Zawodniczka KOKiS Kolno Joanna Sokołowska startowała w I OTK młodzików (kategoria wiekowa: rocznik 1999 i młodsi), który zostal rozegrany w Gdańsku. Dzięki zajęciu miejsca w przedziale 21-24 zapewniła sobie start w II OTK bez konieczności brania udziału w eliminacjach wojewódzkich.

DSCF1277   DSCF1289

 Oprac. na podst. K.Sokołowski

 

Senioriada 2011

Email Drukuj PDF

Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza wszystkich Seniorów do wzięcia udziału w Senioriadzie - imprezie sportowo-rekreacyjnej, w której główną nagrodę będzie stanowić Puchar Burmistrza Miasta Kolno. Celem przedsięwzięcia jest promowanie zdrowego trybu życia wśród Seniorów oraz integracja środowiska osób starszych. Minimalny wiek uczestnika, który może wystartować w Senioriadzie wynosi 55+ lat. Zgłoszenia sześcioosobowych drużyn przyjmowane są jeszcze do 14. października (instr. Bogumiła Ranik, nr tel. 86 278 22 21). Senioriada rozpocznie się o godz. 10:30 w dniu 22. października; zawody zostaną przeprowadzone w hali sportowej KOKiS. Wśród przewidzianych konkurencji znalazły się m.in. bieg z woreczkiem na głowie, rzut beretem w dal, skok w dal z miejsca, gra zespołowa w dwa ognie i wiele innych. Uczestników obowiązuje oczywiście strój sportowy i - przede wszystkim - dobry humor. Zapraszamy!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>