plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

Miejska Liga Halowej Piłki Nożnej

Email Drukuj

halowa 2015 (Kopiowanie)

Dobiegły końca rozgrywki w Halową Piłkę Nożną o Puchar Burmistrza Miasta Kolno. Organizatorem tych zawodów, cieszących się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta jest Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Po zaciętych ligowych meczach, końcowy sukces odnieśli piłkarze „Drewniaków”. Drugie miejsce zajęli zawodnicy z ZST Kolno, a trzecie miejsce drużyna LZS Turośl. Wyjątkowo wygląda klasyfikacja najlepszego strzelca, aż trzech piłkarzy otrzymało to trofeum strzelając po 12 bramek swoim rywalom, są to: Damian Bastek, Piotr Nerko i Wiesław Rybicki.

Galeria Foto.

Więcej…
 

Halowa Piłka Nożna 2014

Email Drukuj

VII kolejka 21 grudnia

ZST KOLNO - NIEBIESCY 4 : 1 bramki: ( Małolepszy Kamil -1,   Pikuliński Kamil-1,Gajewski Paweł-1,Lubraniec Dawid-1)( Sielawa -1)

LZS TUROŚL – KOZIOŁ PLUS  3 : 0 bramki: Stachelek Michał-1,Cichy M.-1

AGROCENTRUM- LZS MAŁY PŁOCK - 6 : 1 bramki: ( Poniatowski Rafał-2, Rybicki Cezary -1, Poniatowski Marek -2)( Chyliński Grzegorz -1)

MLEKPOL KOLNO - POGOTOWIE 2 : 2 bramki ( Dąbkowski Piotr-1, Dąbkowski Marek-1)( Nerko Piotr-1,Kertesz-1)                          

GROT MAŁY PŁOCK – DREWNIAKI 3 : 2 bramki: ( Rybicki Wiesław -3)(Borawski Konrad -1 , ?-1]

 

Więcej…
 

I Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

Email Drukuj

mikolajkowy2014

6 grudnia w Hali Sportowej Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, odbył się I Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. Organizatorami zawodów byli: Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu i Kolneński Klub Sportowy „Orzeł”, a sponsorem głównym zawodów był Mlekpol Grajewo. Osiem drużyn biorących udział w rozgrywkach, zostało podzielonych na dwie grupy po cztery zespoły. W grupie A znalazły się następujące zespoły: Baltijos Akademia, M-ŁKS Łomża, BSP Jagiellonia Białystok i Mamry Giżycko. Natomiast w grupie B rywalizowały zespoły z AP Ostrów Mazowiecka, FK Soleczniki, MOSP Jagiellonia Białystok i Orzeł Kolno. Po pasjonujących i zaciętych pojedynkach grupowych do półfinałów awansowały drużyny: BSP Jagiellonia, Mamry Giżycko, MOSP Jagielonia i FK Soleczniki. W pierwszym meczu półfinałowym zawodnicy BSP Jagielonia wygrali 4-0 z FK Soleczniki. Natomiast rywalizacja w drugim meczu półfinałowym pomiędzy MOSP Jagielonia i Mamry Giżycko rozstrzygnęła się dopiero w rzutach karnych, które wygrali zawodnicy z MOSP Jagielonia 2:1. W finale spotkały się drużyny z Białegostoku, a lepszą okazała się BSP Jagiellonia Białystok. Najlepszym strzelcem został Oskar Dziermański z BSP Jagiellonia, najlepszym zawodnikiem turnieju został Krzysztof Sacharewicz z MOSP Jagiellonia, a najlepszym bramkarzem Mastyka Krzysztof z Mamry Giżycko.Na zaproszenie Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, na zawody przybył sam Św. Mikołaj z koszem pełnym słodyczy, który tego dnia dopingował wszystkim drużynom biorącym udział w turnieju.

Galeria Foto.

Więcej…
 

Turniej o Puchar Tymbarku w KOKiS

Email Drukuj

tymbark

PUCHAR TYMBARKU   U – 12 poniedziałek 17 listopada 2014 roku.

 W Turnieju wzięło udział dziewięć zespołów z Powiatu Kolneńskiego i Łomżyńskiego. Wszystkie zespoły reprezentowały Uczniowskie Kluby Sportowe, zostały podzielone na trzy grupy . W każdej grupie trzy zespoły rozgrywały mecze każdy z każdym. Mecze rozgrywano w Hali Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, który był współorganizatorem turnieju.  

 

 Wyniki poszczególnych grup:

Więcej…
 

II Kolejka Halowej Piłki Nożnej

Email Drukuj

W niedziele 16 listopada odbyła się II kolejka piłki halowej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno.

Wyniki i strzelcy bramek :

  • Niebiescy – Agrocentrum  0 : 3  bramki zdobyli: Poniat Rafał -1, Hałaburda Patryk – 2, Jurczyk Grzegorz -1
  • Mlekpol Kolno- LZS Turośń 1 : 2 bramki zdobyli :  ( Ziółkowski Maciek -1),Stachelek  Michał – 1 , Cichy Marek – 1)
  • GROT Mały Płock – ZST  Kolno  1 : 2 bramki zdobyli:( Rybicki Wiesław – 1) ( Małolepszy Kamil -1 , ? – 1)
  • Drewniaki – Kozioł Plus  4 : 1  bramki zdobyli :( Sielawa Karol – 1,Truszkowski Łukasz -1, Grabowski  Mateusz -1), ( Pietruszka Grzegorz – 1) 
  • Pogotowie – LZS Mały Płock  bramki zdobyli :(  Polkowski Mariusz – 1, Nerko Piotr -1) ( Bardzikowski Sebastian – 2,Chyliński  Grzegorz – 2, Sulkowski Adam – 1, Wądołowski Karol – 1
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 16