plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

Halowy Turniej Tenisa Ziemnego

Email Drukuj

tenis

02 marca rozpoczął się Halowy Turniej Tenisa Ziemnego, którego organizatorem jest Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Do zawodów przystąpiło 16 zawodników z Kolna, Łomży, Pisza i Wasilkowa. Rywalizacja w systemie pucharowym wyłoniła półfinalistów rozgrywek.

Sekściński Zbyszek - Bikowski Karol 3/6, 3/6

Kaczmarek Stanisław - Chmielewski Marcin 6/7(3), 6/7(2)

Chmielewski Paweł - Gajewski Adam 6/3, 7/5

Rogiński Damian - Chełstowski Krzysztof 3/6, 4/6

Pomichowski Aleksander - Pisarski Tomasz v/o

Kaczmarek Gabriela - Samul Piotr 6/3, 6/3

Gardocki Damian - Duda Artur 6/3, 6/4

Rogiński Kuba - Mazuch Mirosław 7/6(5), 3/6, 6/2

Wyniki z poszczególnych spotkań z ćwierćfinałów:

Bikowski Karol - Chmielewski Marcin 0/6, 5/7

Chmielewski Paweł - Chełstowski Krzysztof 1/6, 0/6

Pisarski Tomasz - Kaczmarek Gabriela 7/5, 6/7(6), 2/6

Gardocki Damian - Rogiński Kuba 0/6, 1/6

Następne spotkania odbędą się 09 marca, wtedy poznamy mistrza Halowego Turnieju Tenisa Ziemnego.

 

Wiadomości- Tenis Stołowy

Email Drukuj

W rozegranych w dniu 23.02.2013 r.  Mistrzostwach Województwa Podlaskiego seniorek brązowy medal w grze podwójnej, w parze z Katarzyną Skibniewską MLUKS Dwójka Grajewo, wywalczyła  Joanna Sokołowska. Nasza tenisistka stołowa dobrze zaprezentowała się również w grze pojedynczej, zajmując      ostatecznie miejsce w przedziale 5-8. 

 

Nowy Lider Halowej Piłki Nożnej

Email Drukuj

ligaluty

Kolejne sobotnio- niedzielne zmagania piłkarskie za nami. Wygrywając w sobotę z OSP Mały Płock i w niedzielnym meczu na szczycie z drużyną „Stolarzy” Kozioł, drużyna „Mlekpolu” objęła fotel lidera halowej ligi w piłkę nożną. Niedzielne spotkanie stało na wysokim poziomie sportowym. Widzowie mogli zobaczyć dużo sytuacji podbramkowych i szybką grę w polu. Zwycięska bramka w tym spotkaniu, padła dosłownie w ostatniej sekundzie meczu. Pierwsze punkty w tabeli zdobyli zawodnicy Gminy Stawiski wygrywając w sobotę mecz z drużyną Powiatu Kolneńskiego, uciekając tym samym z ostatniej pozycji w tabeli. Punkt zdobyli też piłkarze drużyny „Niebieskich”, remisując w niedzielnym spotkaniu z „Agrocentrum”. Ostatnie miejsce w tabeli zajmuje team „Powiatu Kolneńskiego” z zerowym dorobkiem punktowym.

 Galeria Foto.

 Wyniki poszczególnych spotkań

Więcej…
 

Wyniki i Tabela-IV Edycji Halowej Piłki Nożnej

Email Drukuj

Po trzech kolejkach spotkań na czele tabeli znaleźli się "Stolarze" z Kozła, którzy w niedzielę zdemolowali drużynę Niebieskich wygrywając 6-2. Następne miejsce w  tabeli zajmują panowie z drużyny ZM Kolno po stracie punktów w meczu z Pogotowiem. Na kolejnych pozycjach z taką samą ilością punktów są: OSP Turośl i OSP Mały Płock. Tabelę zamyka drużyna Gminy Stawiski.

Więcej…
 

III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów

Email Drukuj

ksok

 

W niedzielę 17 lutego br. w Wysokim Mazowieckiem został rozegrany III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny kadetów (rocznik 1998 i młodsi). W zawodach uczestniczyła zawodniczka UKS KOKIS Kolno Joanna Sokołowska. Kolneńska zawodniczka wygrała zawody pokonując w finale zawodniczkę UKS Sovit Białystok Weronikę Mielnicką 3:1 i będzie reprezentować Kolno i województwo podlaskie na turnieju ogólnopolskim w Lidzbarku Warmińskim.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 16