plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

Joanna Sokołowska zwyciężyła w II Memoriale Sylwestra Guzika

Email Drukuj

256381 474306429247211 135444187 o

 Przygotowująca się do nowego sezonu zawodniczka UKS KOKIS Kolno Joanna Sokołowska zwyciężyła w II Memoriale Sylwestra Guzika, który odbył się w Nowym Targu w ramach Międzynarodowego Zgrupowania Gniewek Table Tennis, gdzie obok polskich młodych tenisistów stołowych trenowali pingpongiści z Czech, Francji, Irlandii, Niemiec, Słowacji, Szwecji, Ukrainy, Włoch i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Młodziczki
1. Joanna Sokołowska (UKS KOKiS Kolno)
2. Agata Paszek (MKS Cieszko Cieszyn)
3. Sara Pytel (LKS Olimpia Bucze)

Galeria Foto.

 

"POZA GRAWITACJĄ"

Email Drukuj

026

OTWARTE KOLNEŃSKIE MISTRZOSTWA WE WSPINACZCE "POZA GRAWITACJĄ" 27.07.2012r.

Organizatorem Mistrzostw jest Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Zawody odbyły się na ściance wspinaczkowej w Hali Sportowej Ośrodka. W trzech kategoriach wiekowych wystartowało łącznie 17 zawodników. W kategorii klas I-III szkół podstawowych miejsca na podium zajęli: 1. Łukasz Truskolaski  2. Miłosz Samul  3. Mateusz Wygnalski, w kategorii klas IV-VI pierwsze i trzecie miejsce zajęły dziewczęta: 1. Aleksandra Kleczyńska  2.  Arkadiusz Duda   3. Martyna Chudkowska i w kategorii OPEN kolejność następująca: 1. Karol Sapiński  2. Adam Gromadzki  3. Aleksandra Kleczyńska. Zawody odbyły się w miłej wakacyjnej atmosferze, zawodnikom dziękujemy za udział  i zapraszamy na następne potyczki wspinaczkowe.

Galeria Foto.

 

I Podlaskie Warsztaty Tenisa Stołowego

Email Drukuj

warsztaty tenis

22-24 czerwiec 2012 UKS KOKiS zrealizował przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego I Podlaskie Warsztaty Tenisa Stołowego. Zajęcia warsztatowe cieszyły się dużym zainteresowaniem, udział w nich wzięło 32 zawodników z naszego województwa. Na koniec warsztatów odbył się Mini Olympic Games gdzie zwyciężyła zawodniczka KOKiS Joanna Sokołowska, a czwarte miejsce zajęła Klaudia Zabielska, najlepsza ósemka chłopców i dziewczyn będzie brała udział w półfinałach Mini Olympic Games we wrześniu , wyniki będą jutro na stronie POZTS.

GALERIA FOTO.

Więcej…
 

IV MiędzyszkolnyTurniej Klas IV-VI o Puchar Burmistrza Miasta Kolno

Email Drukuj

turniej szkół kl IV

 

19 czerwca 2012 r. odbyły się zawody międzyszkolne o Puchar Burmistrz Miasta Kolno. Organizatorem turnieju był Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu, a patronat nad imprezą sprawował Burmistrz Miasta Kolno. Po krótkiej ceremonii przywitania zawodników oraz licznie zgormadzonej publiczności przystąpiono do rywalizacji sportowej. Na początek zawodów do boju poszli zawodnicy klas czwartych. Bezkonkurencyjni okazali się w tej kategorii wiekowej uczniowie ze szkoły podstawowej Nr 1, którzy wygrali wszystkie siedem konkurencji. Po wspaniałym początku dla „Jedynki” na boisko wyszli uczniowie kl. V, tu lepsi minimalnie odrabiając straty punktowe okazali się uczniowie ze szkoły Nr 2, jednak w sumie po pierwszych dwóch kategoriach wiekowych dalej na prowadzeniu byli zawodnicy ze szkoły podstawowej Nr 1. Wszystko miało rozstrzygnąć spotkanie kl. VI, jednak zawodnicy z „Dwójki” nie sprostali dobrze dziś dysponowanym uczniom szkoły podstawowej Nr 1. W ogólnej klasyfikacji w Międzyszkolnym Turnieju Klas IV-VI o Puchar Burmistrza Miasta Kolno wygrała szkoła podstawowa Nr 1. Puchar Burmistrza Miasta Kolno z rąk Pani Beaty Orzołek Dyrektora KOKiS, odebrała Pani Urszula Samul Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr. 1 w Kolnie. Zawodnicy wszystkich drużyn biorących udział w turnieju otrzymali medale. Na duże brawa zasługuje też publiczność, która na trybunach głośno dopingowała swoich szkolnych kolegów i koleżanki. Na następne turniejowe spotkanie klas IV-VI, zapraszamy już za rok.

Galeria foto.

 

Dzień Dziecka na krytej pływalni

Email Drukuj

dzien dziecka basen Z okazji Dnia Dziecka, w piątek 1 czerwca uczniowie z kolneńskich szkół mogli skorzystać z bezpłatnego wstępu na krytą pływalnię. Propozycja aktywnego wypoczynku cieszyła się dużym zainteresowaniem. Organizatorzy zapewnili, iż akcja ta na stałe wpiszę się do kalendarza KOKiS.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 16