plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

Kolnianin wicemistrzem Sokółki

Email Drukuj

W niedzielę 22 września, utalentowany zawodnik Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu Aleks Prusinowski. Wywalczył wicemistrzostwo miasta Sokółki, w otwartym turnieju tenisa stołowego w kategorii żaków. Aleks wygrał trzy swoje pojedynki bez straty seta. Dopiero w grze o pierwsze miejsce, po pasjonującej walce, uległ M. Ryżewskiemu GOKSiT Suchowola w stosunku 1-3. Był to pierwszy w nowym sezonie sprawdzian przed turniejami wojewódzkimi.

 

 

Przygotowania do sezonu tenisistów stołowych

Email Drukuj

Zawodnicy tenisa stołowego Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu aktywnie i z dużym zaangażowaniem uczestniczą na zajęciach treningowych. Zajęcia z tenisa stołowego odbywają się we wtorki i piątki w godzinach 15.oo – 17.3o w hali sportowej KOKiS przy ul. M. Dąbrowskiej. Motywacją do wytężonej pracy to przygotowania do kwalifikacyjnych turniejów wojewódzkich, które rozpoczynają się już pod koniec miesiąca września.

Jeśli chcesz zostać mistrzem w tej ciekawej a jednocześnie trudnej dyscyplinie sportu jaką jest tenis stołowy oraz rozwijać ciało i umysł to dołącz do kolneńskich mistrzów. Treningi odbywają się we wtorki i czwartki w godzinach 15.oo – 17.3o w hali sportowej KOKiS i są bezpłatne.

 

ROLkoMiX z KOKiS –em

Email Drukuj

Galeria Foto.

Na kolneńskim skate parku 13 września w piątek odbyły się zawody ROLkoMIX zorganizowane przez KOKiS. Ze względów technicznych i warunków pogodowych sędziowie zawodów ograniczyli konkurencje do jazdy na hulajnodze i rolkach. W kategorii hulajnoga wystartowali sami chłopcy a w rolkach dziewczęta. Zawodom towarzyszył gorący doping dużej liczby zebranych kibiców, sympatyków powyższych konkurencji .

Więcej…
 

Piłka plażowa na pożegnanie wakacji

Email Drukuj

Galeria Foto.

W sobotę od 10.00 na obiektach KOKiS spotkało się 10 zespołów, męskich dwuosobowych ażeby stoczyć bój w turnieju piłki plażowej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno. Zespoły przybyły z terenu naszego powiatu, jak również z Grajewa, Łomży a nawet z Piotrkowa Trybunalskiego. Pogoda dopisała było słonecznie i bezwietrznie. Drużyny zostały losowo podzielone na trzy grupy i po rozegraniu meczy „każdy z każdym” najlepsze z grupy oraz czwarta z największą ilością zdobytych punktów zagrały mecze finałowe. Mecze były wyrównane, nie brakowało pięknych ataków i obron oraz asyst. Ostatecznie, w kategorii open mężczyzn najlepszymi okazali się, Jakub Rogiński i Piotr Ramatowski, drugie miejsce przypadło zespołowi w składzie Jakubczyk -Tymecki, trzecie miejsce zdobył team K.Nowak- S.Nowak na czwartym miejscu uplasowali się zwycięzcy ubiegłorocznego turnieju Dawid Góralczyk – Maciej Wiązowaty. W turnieju ponadto zagrali : Socik- Makarewicz, Kiełczewski- Święczkowski, Kuliś- Rejka, Truskolaski- Duda, Kosiewicz- Ramatowski, Falkowski- Gugnacki. Wszystkim zespołom należą się słowa uznania i podziękowania za dobra grę i dużą wytrzymałość, bo czasami temperatura w słońcu przekraczała 35 stopni Celsjusza. Szczególne uznanie dla sędziego Piotra Ossowskiego, który w tym skwarze na podwyższeniu wytrwał przez wszystkie mecze. Dyrektor KOKiS Alicja Szymańska wręczając puchary, gratulowała zwycięzcom w imieniu burmistrza Miasta Kolno, podkreśliła bardzo wysoki poziom gry zawodników, nadmieniając, że cieszy bardzo nas udział w turnieju drużyn z innych miast, podnosząc rangę tej imprezy. Wszystkich zawodników zaprosiła do udziału w następnych rozgrywkach organizowanych przez KOKiS.

 

 

Halowy turniej drużyn osiedlowych – wakacje z KOKiS-em 2019

Email Drukuj

Galeria Foto.

W ramach wakacji z KOKiS-em w trzydniowych zmaganiach współzawodniczyli piłkarze nożni w halowym turnieju drużyn osiedlowych. Wystartowało 9 zespołów w trzech kategoriach wiekowych, szkół podstawowych klas I-IV (2 drużyny ), klasy 7-8 (2 drużyny) oraz najliczniejsza grupa ze szkół średnich (5 drużyn). Po rozegraniu wszystkich spotkań w poszczególnych kategoriach najlepszymi okazali się, w najmłodszej grupie zwyciężył zespół Juwentusu przed BKL Teamem V 2, a królem strzelców został Maciej Pomichowski. W kategorii klas 7-8 pierwsze miejsce zajął zespół z Lachowa, a na drugiej pozycji uplasowali się Rewolwerowcy z Kolna, najwięcej bramek strzelił Mateusz Stniszewski. W najstarszej grupie, po zaciętej walce, ostatecznie zwyciężył zespół FC PO Nalewce. Na drugiej pozycji uplasował się BKL Team, a trzecie miejsce zajęli Ludzie z Kortu, w tej kategorii bezapelacyjnie królem strzelców został Marcin Ałajko. Dekoracji zwycięskich drużyny dokonała pani dyrektor KOKiS Alicja Szymańska wręczając piłkarzom medale, a najlepszym strzelcom okolicznościowe statuetki. Organizator, dziękuję sędziom za sprawne przeprowadzenie turnieju a zawodnikom za zaangażowanie i grę far play. Sumując cieszy nas duża ilość drużyn biorących udział w rozgrywkach.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 16