plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

Brązowy medal dla Aleksa

Email Drukuj

Aleks Prusinowski zawodnik UKS KOKiS Kolno, wywalczył trzecie miejsce i brązowy medal na rozgrywanych 19 maja 2018 r. w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w tenisie stołowym w kategorii skrzatów. Jest to najmłodsza kategoria wiekowa, w której prowadzone są przez POZTS turnieje wojewódzkie kończące się rangą mistrzostw. Najmłodszy zawodnik z Kolna w sezonie 2017/2018 startował w trzech turniejach wojewódzkich, na których stawał na najniższym szczeblu podium. W nowym sezonie Aleks będzie rozstawiany z numerem 2 w I turnieju wojewódzkim, jeszcze w kategorii skrzatów, ale również będzie startował w wyższych kategoriach – żaków i młodzików.

 

 

 

Złoto młodziczek UKS KOKiS Kolno

Email Drukuj

W dniach 14-15.04.2018 r. w Dobrzyniewie Dużym rozegrano Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO w Tenisie Stołowym w kategorii młodzików. Martyna Gąsiewska i Zuzanna Połomska reprezentujące UKS KOKiS Kolno, zdobyły dwa medale – brązowe medale w grze deblowej i złote medale w grze drużynowej. Zawodniczki wywalczyły po raz drugi tytuł drużynowych mistrzyń województwa podlaskiego w tej kategorii wiekowej. Kolneńska drużyna w pierwszej grze pokonała ATS Białystok 3 – 0, a w finale zwyciężyła UKS REMIK w stosunku 3-1.

 

 

 

 

Zwyciężyła Mgła Zabiele

Email Drukuj

Galeria Foto.

W minioną niedzielę15 kwietnia br. na hali sportowej KOKiS, spotkały się cztery drużyny siatkarskie, które zawalczyły o puchar Burmistrza Miasta Kolno w kategorii open mężczyzn. Pomimo „grilowej” pogody sympatycy gry w siatkówkę nie zawiedli i na turnieju gościliśmy drużyny z Ełku, Szczuczyna, Nadleśnictwa Łomża i niezawodnie stawiła się Mgła Zabiele. Rozgrywki uświetniły dwie panie, które zagrały w drużynie Szczuczyna. Mecze toczono na dwóch boiskach w systemie „każdy z każdym”. Zaangażowanie zawodników oraz duże umiejętności siatkarskie wszystkich drużyn sprawiły, że mogliśmy oglądać bardzo dobre widowisko sportowe. Często mecz kończył się wynikiem np. 25: 27 czy 27:29. Ostatecznie po emocjonującej grze drużyny Ełku z Mgłą Zabiele, wszystko stało się jasne. Pierwsze miejsce zajęła Mgła Zabiele wygrywając wszystkie mecze, na drugiej pozycji uplasował się Szczuczyn , trzecie miejsce zajęła drużyna z Ełku, tuż za podium znalazła się drużyna z Nadleśnictwa Łomża. Puchary dla zwycięskich drużyn wręczył Przewodniczący Rady Miasta Kolno Mieczysław Śniadach. Turniej przebiegał w koleżeńskiej atmosferze, a drużyny zdeklarowały się do uczestniczenia w kolejnych rozgrywkach organizowanych w tej dyscyplinie przez KOKiS. Tabela rozgrywek :

Więcej…
 

Turniej tenisa na hali KOKiS

Email Drukuj

Po raz szósty Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu gościł sympatyków tenisa ziemnego, którzy zmierzyli się w dniach 3-4 marca 2018 na hali sportowej. Turniej zgromadził na starcie szesnastu zawodników z Łomży, Zambrowa, Ostrołęki, Elbląga Łysych i Pisza. Mecze okazały się bardzo wyczerpujące, walka o wejście do następnej rundy rozgrywek nie była łatwa. Po długich i zaciętych bojach finałowych, pierwsze miejsce zajął Chmielewski Marcin (Pisz), który w finale zmierzył się z Mazuch Mirosław (Łyse), trzecie miejsce zajął Murach Piotr (Ostrołęka), a czwarte przypadło Sokołowskiemu Robertowi ( Łomża). Dyrektor Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu Alicja Szymańska, wręczając puchary, podziękowała zawodnikom za efektowną grę. Należy podkreślić, iż turniej przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Organizatorzy turnieju dziękują wszystkim uczestnikom i zapraszają za rok.

Więcej…
 

Mistrzostwa Kolna w pływaniu - KOKiS 24-02-2018 r.

Email Drukuj

Galeria Foto.

Przy pełnych trybunach kibiców (głównie rodziców ) rywalizowali zawodnicy w kolejnych Mistrzostwach Kolna w Pływaniu, organizowanych przez KOKiS. W tym roku co bardzo cieszy, wystartowali zawodnicy z powiatu Kolno oraz z Łomży i Pisza, zarówno w kategoriach dla najmłodszych jak i w tych dla starszych, tym samym podnosząc rangę naszej imprezy. Pływacy rywalizowali w 36 kategoriach ,w których wystartowały 162 osoby, wręczyliśmy 108 medali zwycięzcom. Padło kilka dobrych wyników. Cieszy, że tak dużo startuje dzieci najmłodszych, ale smuci mała ilość startujących od gimnazjum w „górę”. Medale zwycięzcom wręczała dyrektor KOKiS Alicja Szymańska oraz sędzia główny zawodów Zbigniew Bohuszko. Organizatorzy dziękują nauczycielom w-f, za sędziowanie i pomoc w przeprowadzeniu zawodów pływackich.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 16